Шоу-рум: м. Львів, вул. Богданівська, 44 (40 пав.)
Склад: Мазепи / Замарстинівська
Як правильно заміряти пластикове вікно
Монтаж пластикових вікон будь-якої конфігурації і габаритів починається з ретельних вимірів прорізу. Процедура проводиться за певними правилами. Навіть в однакових по плануванню кімнатах вікна будуть відрізнятися за габаритами. У будинках з з / б блоків конфігурація і розміри віконних конструкцій незначно відрізняються, але в цегляних будинках відмінності доходять до 2-4 см (менше або більше в залежності від самої будови).
Як поміряти віконний проріз: етап підготовки
Початок робіт - це підготовка правильного інструменту:
-
пасатижі;
-
рулетка, телескопічна лінійка з високою точністю виміру;
-
рівень;
-
стамеска (повинна бути затупленою) на 2 см;
-
молоток;
-
приналежності для обліку отриманих даних.
Замір віконного прорізу проводиться з боку кімнати і зовні. Отримані дані дозволяють визначити точну глибину отвору. Конструкція вікна ніколи не буває менше зовнішньої частини.
У деяких випадках прорізи опиняються перекошеними. Проблема актуальна для будівель із залізобетонних блоків. Вирішення цього питання - збільшення габариту вікна на величину перекосу.
Як визначити розміри вікна з виступом
Віконні отвори бувають з «чвертю» і без, нестандартної форми. Для кожного типу діє своя інструкція по вимірюванню величин.
Щоб поміряти віконну конструкцію з виступом «чверть», необхідно пам'ятати, що такий тип отвору має видимі нерівності. Щоб правильно визначити параметри отвору (глибину) визначають величину «чверті» з внутрішньої сторони кімнати і зовнішньої (вуличної).
За стандартом отвори з «чвертю» заходять зовні за верхній і бічний укоси на кілька сантиметрів.
Ширина самої віконної конструкції вимірюється по укосам, розташованим із зовнішньої частини. До отриманої величині додають ще близько шести сантиметрів, щоб вікно правильно зайшло в «чверть». Важливо пам'ятати, що ширина рами пластикового вікна не більше ширини внутрішнього отвору.
При використанні підставочного профілю для монтажу підвіконня й відливу висоту віконної рами зменшують на кілька сантиметрів.
Для точного монтажу відливу підвіконня повинно по висоті бути на 1-3 см вище, ніж нижня частина виступу.
Якщо ви вірно поміряли вікно, воно не буде перекошене, висунуто із зовнішнього боку. Сама конструкція віконної системи незначно менше отвору, завжди залишається невелика відстань для запінення.
Як визначити розміри вікна без виступу
Інструкція по обчисленню висоти і ширини:
-
Визначте параметри проємної частини. Щоб дізнатися ширину, проводять замір вгорі і внизу прорізу (орієнтуються на найменшу величину при розрахунку).
-
Від отриманої ширини віднімають 2-4 см (для піни) з кожного боку. Отримана величина - ширина майбутнього склопакета.
-
Для визначення висоти орієнтуються на праву і ліву сторони віконного отвору. При визначенні висоти також орієнтуються на меншу величину, отриману при розрахунку.
-
Від меншого показника віднімають 2-4 см (для запінення) і ще кілька сантиметрів. Отримана величина є висотою віконної конструкції.
Пам'ятайте, що правильно виміряти віконний проріз зможе тільки висококваліфікований фахівець. Людина без досвіду не проведе процедуру виміру через відсутність знань всіх геометричних параметрів вікна ПВХ. Надавши недостовірну інформацію за вимірюваннями, виробник не зможе зробити вікно з максимальною точністю. Тому відповідальність лежить не тільки на компанії-виробнику, а й на замовнику, який вирішує власними силами провести складні вимірювальні роботи.
Якщо замовник після роботи стороннього замірника і вже доставленого компанією вікна вирішує встановити конструкцію сам, виробник не відповідає за подальші дії і наслідки. Монтаж власними силами може призвести до неправильного встановлення, деформації віконної конструкції. Тільки досвідчені фахівці можуть гарантувати високу якість робіт і гарантувати якість роботи.
Наслідки самостійного виміру
Якщо ви невірно зробили замір вікна для установки, очікуйте:
-
Поява щілин. Для виправлення недоліку щілини заповнюють монтажною піною.
-
Збільшення розміру профілю. Виправити недолік можна розширенням отвору.
В процесі експлуатації дефектного вікна відбувається деформація рами. Склопакет починає промерзати, з'являються щілини, через які холодне повітря, пил, атмосферні опади проникають всередину приміщення. Висока вологість призводить до появи цвілі і грибка, що є причиною виникнення астми, алергії.
Прості поради віконного проектування
Вибір зовнішнього вигляду вікна для будинку, офісу визначено колірними рішеннями і формою отвору. При проектуванні враховують:
-
ширину похило-поворотної стулки - від 40 см;
-
діаметр вигину напівкруглої арки - 52 см;
-
габарити, форму віконних прорізів - залежать від самого проекту будівлі, облаштування підлог.
Сучасні технології ремонту
На сьогоднішній день патенти в хімічній промисловості набагато спрощують процес ремонту, якість перевершує всі очікування, а трудовитрати можна вважати найменшими.
У радянські часи для вирівнювання стін і стелі необхідні були неймовірні витрати зусиль і матеріалу. Іноді зробити абсолютно рівну поверхню або кути не вдавалося, тому вдавалися до хитрощів (округлення, випрямлення і т. п.)
Будівельники-ремонтники з заходу стикаються з проблемою нерівності стін і стель практично в кожній квартирі. Вважається, що початок «євроремонти» належить турецькими і фінськими будівельниками. Вони стали використовувати ламінат для підлоги, дверні блоки, євро-вікна, декор панелями.
Технології обробки стель
Очікуваним рішенням конструкторів стало натягування вінілової плівки на стелю. Перші такі стелі прийшли до нас з Франції та Німеччини. Проекти стель здійснювалися за кордоном і доставлялися до України вже в готовому вигляді, а установкою займалися вже місцеві майстри.
Поступово українські фахівці освоїли технології улаштування, а виробники, закупивши всі необхідні речовини і обладнання, стали виготовляти якісні полотна. Аналізуючи українські натяжні стелі можна сказати, що:
- - відносяться до економ-сектору
- - надають непогану якість покриття
- - пристосовані для довгострокової служби
Навіть при володінні непоганими характеристиками, вони не можуть конкурувати із закордонною продукцією. Українські стелі можна застосовувати скрізь, де не потрібна висока якість і достаток. Закордонний матеріал має велику ціну, але виглядає естетичніше і має більший термін експлуатації.
Технологія обробки стін
Гіпсокартон справив фурор в області будівництва. Адже це та ж штукатурка, тільки її монтаж вимагає невеликих затрат часу.
Гіпсокартон, що виготовляється в Україні, є ліцензованим. Це означає, що технологія виробництв заснована на дорогих закордонних патентах. Стосується це і до різних шпаклівок, водоемульсійних фарб і т. ін.
Найбільш вдалою і поширеною обробкою стін є флізілінові шпалери. Спочатку це були безбарвні рулони, а далі з метою естетики краси, стали наносити малюнок і отримали сучасні флізілінові шпалери. Вони мають різну структуру і дають оригінальний візуальний ефект, в порівнянні зі звичайними радянськими шпалерами.
Оздоблювальні матеріали для підлоги
Сучасні виробники представили масу варіантів відмінної обробки - від дорогих покриттів з полімерів до наливних підлог з підігрівом. Своєю європейською якістю славляться самовирівнюючі підлоги. Хоча зараз є і українські, але вони не відповідають своїй назві «самовирівнюючі».
Виходячи з вище сказаного, можна зробити висновок, що в даний час, найбільш якісними і поширеними є: натяжні стелі, флізілінові шпалери, наливна підлога і різні покриття.