Про компанію Авто-Шум

Вас вітає інтернет магазин Авто ШУМ.

Контент на цьому сайті цілеспрямований на Віброізоляцію та Шумоізоляцію автомобіля. В нас ви знайдете тільки найкращі матеріали Українського виробництва за кращою ціною.
 

Також надаємо безкоштовну консультацію:

  • Допоможемо розрахувати кількість матеріалу для вашого авто.
  • Пояснемо які матеріали краще використовувати в певних зонах автомобіля.
  • Розкажемо як правильно наносити матеріал, щоб досягнути максимальної ефективності.


Ми з задоволенням дамо відповідь на всі ваші запитання!
 

Наша компанія з 2001р. допомагає власникам автомобілів вийти на зовсім новий рівень відчуттів при водінні. Наш Досвід це те – чим ми пишаємось, і готові ділитись з людьми. З 2012р. почали тісно співпрацювати з ТОВ «СТК» - це єдине професіцне виробниче підприємство в Україні, основним напрямком діяльності якого є випуск сучасних вібро - шумоізоляційних матеріалів для автомобільної промисловості, автотюнінгу та автозвуку. На даний час компанія «СТК» набула всесвітньої популярності, зокрема в Європі та Азії, як виробник якісної продукції.
 

Матеріали цього підприємства напряму конкурують з такими світовими брендами як STP, ShumOff, Ultimatе.
 

Основні переваги компанії СТК — це ціна, та стабільна незмінно висока якість продукції.
 

Тому саме ці матеріали ми пропонуємо нашим клієнтам!
 

Ми з нашими партнерами щороку розвиваємось і вдосконалюємось. Що дозволяє якісно надавати послуги клієнтам. Як результат щодня чуємо схвальні відгуки в нашу сторону. До нас повертаються знову і знову, також рекомендують своїм друзям та знайомим – Це означає що ми рухаємось в правильному напрямку…